top of page

Nasi Specjaliści

Jesteśmy tu dla Ciebie

Myślisz o pięknym i zdrowym uśmiechu?

Nasz Gabinet znajdujący się na Mokotowie postara się spełnić to marzenie.
Proponujemy pełen zakres usług stomatologicznych i przede wszystkim bezbolesne leczenie zębów.
Zajmujemy się profilaktyką, leczeniem zachowawczym, estetycznym, endodoncją, chirurgią, leczeniem dzieci, a także odbudową protetyczną zębów.
Prowadzimy obsługę pacjentów w języku angielskim.
Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług. Staramy się pomóc każdemu Pacjentowi w potrzebie, a także kreować miłą i spokojną atmosferę ponieważ wiemy, że dla niektórych osób wizyta wiąże się z dużym stresem.
Serdecznie zapraszamy,
Katarzyna Cieśla-Bartczak, Monika Łęcka

Katarzyna Cieśla- Bartczak

lekarz dentysta

Tytuł lekarza dentysty zdobyła w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i od tego czasu zbiera doświadczenie zawodowe pracując w zespołach najlepszych lekarzy specjalistów w klinikach stomatologicznych na świecie. Uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach dotyczących nowoczesnego leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz protetycznego nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. 

Przywiązuje dużą wagę, by każda wizyta była dla Pacjenta bezbolesna, przebiegała w bezstresowej atmosferze, a jednocześnie zachowuje wysoki poziom wykonywanych zabiegów oraz zakładaną w planowanym leczeniu skuteczność. 

Realizując wizję bezstresowych wizyt, na pierwszym miejscu stawia na profesjonalizm i pozytywne wspomnienia.  

Śmiech to zdrowie zatem dobry humor Jej nie opuszcza. Ulubione słowo: zen – jest miłośniczką jogi i pozytywnej energii. Propaguje zdrowy, bliski naturze styl życia, który pozwala zwolnić i cieszyć się tym co nas otacza, najlepiej w gronie rodziny i przyjaciół.

Monika Łęcka

lekarz dentysta

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie z roku 2009. W Klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią estetyczną oraz leczeniem dzieci. Ponadto dba o wykształcenie nowej kadry jako państwowy egzaminator na kierunkach higienistka oraz asystentka stomatologiczna. 

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Posiada także kwalifikacje pedagogiczne, co niezmiernie ułatwia pracę z najmłodszymi.  

Uśmiech to Jej znak rozpoznawczy J Pacjenci cenią go na równi z precyzją i dokładnością oraz indywidualizmem z jakim podchodzi do każdego z Nich. Zarażeni optymizmem i pogodą ducha bez obaw siadają na fotelu dentystycznym. 

W pracy wielką wagę przykłada do profesjonalizmu, również w ”Ósemce” dba o najwyższy standard pracy nie zapominając o przyjaznej atmosferze. 

Adrenalina! Jest pasjonatką sportów z energią: żaglówki, motorówki, konie…. Wyciszenie odnajduje natomiast zaczytując się w kryminałach.

Agnieszka Tomaszewska

lekarz dentysta

Ukończyła w 2005 roku wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako studentka, działała w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Somatologii Dziecięcej, a obecnie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Uczestniczy także w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii dziecięcej, zachowawczej i endodoncji, w tym również endodoncji mikroskopowej.

Praca z dziećmi fascynowała Ją od zawsze. Leczenie milusińskich wymaga wielkiej cierpliwości i odpowiedniej dawki humoru. Doktor Agnieszka opowiada Małym Pacjentom ząbkowe historyjki a w zamian może cieszyć się ich pełnym zaufaniem.

Podróżując odkrywa nowe światy a kiedy obowiązki trzymają na miejscu, substytutu szuka w filmach i książkach.

Bartosz Pawłowski

specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent wydziału stomatologii na warszawskiej Akademii Medycznej. Po studiach rozpoczął pracę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. 

Wrodzony profesjonalizm nie pozwala mu spocząć na laurach, nieustannie zatem poszerza swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Rozwój zawodowy, zdobywane doświadczenie a także cierpliwość i opanowanie są gwarancją najlepszej opieki jaką otacza Pacjentów.

Intensywne życie zawodowe powoduje, że również wolne chwile najchętniej spędza aktywnie.

Michal-Korba_edited.jpg

Michał Korba

specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Po uzyskaniu tytułu lekarza dentysty odbył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej na Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej WIM w Warszawie.

 

Stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Prywatnie miłośnik sportów.

Emilia Milczarek

specjalista periodontolog

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog, magister zdrowia publicznego, licencjat techniki dentystyczne. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Od początku swojej stomatologicznej przygody szczególnie zainteresowana periodontologią oraz protetyką stomatologiczną i nowymi technologiami (szczególnie systemem CEREC i CAD/CAM).

 

Staż specjalizacyjny z periodontologii odbyła w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii w Warszawie. Wykładowca akademicki.

 

Zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii śluzówkowo- dziąsłowej. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Największą przyjemność sprawia jej przywracanie chęci do szerokiego i pozbawionego kompleksów uśmiechu u Pacjentów.

Emilia-Milczarek_edited.jpg
bottom of page